Umut Kaya

DETAYYYY

Ülkünur Arslan

DETAYYYY

Tarkan Koç

DETAYYYY

Pelin Akil

DETAYYYY

Kaan Miraç Sezen

DETAYYYY

İlker Ayrık

DETAYYYY

Güldeniz Şeşen

DETAYYYY

Ezgi Bektaş

DETAYYYY

Emre Taştekin

DETAYYYY

Cavit Çetin Güner

DETAYYYY

Burak Arı

DETAYYYY

Buçe Buse Kahraman

DETAYYYY

Buçe Buse Kahraman, İzmir’de 1 Nisan 1996’da doğdu. Ortaokul ve lise yıllarında oyunculuk yapmaya karar veren Kahraman, üniversite eğitimi için sınavlara girdi ve 9 Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü kazandı. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında Kötü Çocuk filminde Cansu karakteriyle yaşadı. Daha sonra Çarpışma dizisiyle ilk kez dizi sektörüne adım attı ve Meltem karakterini canlandırdı. FOX’ta yayınlanan Yasak Elma dizisinin üçüncü sezonunda Lila karakteriyle ekranlara gelen oyuncu sonrasında Baş Belası, Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? ve Ben Gri adlı yapımlarda seyirci karşısına çıkmıştır.

Arif Pişkin

DETAYYYY

1970 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 1990’da Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro Bölümünü kazandı ve Eskişehir’e gitti.[1] Okul sırasında Hamlet, Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası, Zortlangalı, İstanbul Efendisi, Ayışığında Şamata ve Ziyaret’te oynadı. 1994’te konservatuvarı bitirdikten sonra Eskişehir Tiyatora Kumpanyası’nın kurucularından oldu, oyunlarında rol aldı. 1999-2015 arası Eskişehir Tiyatro Anadolu’da oynamaya devam etti. A ay, Kurtuluş, Kurtlar Vadisi Pusu, Köprü, Güllerin Savaşı gibi birçok filmde ve dizide yer aldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide canlandırdığı “Özkan” karakteriyle izleyicilere adından söz ettirmeyi başardı.

1999’dan 2017’ye kadar Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde öğretim görevlisi olarak çalıştıktan sonra İstanbul’a taşındı. 2018’de başladığı Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünde öğretim görevlisi olarak iki yıl çalıştı. İlk etapta “Film-TV” kategorisiyle başlayan “Sonsuz Oda”nın eğitmen kadrosunda yer alıyor.[2]

İstanbul’a geldikten sonra DasDas ve Oyun Atölyesi’nin oyunlarda roller aldı.

Talha Kaya

DETAYYYY